0212 479 92 78

Pazartesi-Cumartesi 09:00-18:00

0533 674 58 25

Alo Halı Yıkama

0533 921 18 46

WhatsApp Hattı

Küçükköy - İstanbul

Karayolları Mh. Galeri Cd. No:45

Ev Temizlik Hizmetleri

Ev Temizlik Hizmetleri

Ev temizliği hizmetlerimiz profesyonel eğitimli çalışanlarımızca verilmektedir. Tüm çalışanlarımız sabit ve düzenli personellerimizdir. Kapsamlı olarak temizlik şirketleri arasında hizmet veren Nevra Grup; firmalar arasında profesyonel bir anlayış ile hizmet sunmaktadır. Hakkında bilgiyi hakkımızda sayfamızdan da edinebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan ev temizliği veya diğer temizlik hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

ev-temizligi

Ev Temizlik Hizmetleri Çalışma Saatleri

Ev temizliği hizmetlerimiz Profesyonel Eğitimli çalışanlarımızca verilmektedir. Tüm çalışanlarımız sabit ve düzenli personellerimizdir. Kapsamlı olarak temizlik şirketleri arasında hizmet veren Nevra Grup; Firmalar arasında profesyonel bir anlayış ile hizmet sunmaktadır. Hakkında bilgiyi hakkımızda sayfamızdan da edinebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan ev temizliği veya diğer temizlik hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Tam gün ev temizliği çalışma saatleri

  • Tüm gün tam zamanlı ev temizlik çalışma saatimiz : 09:00-17:00 saatleri arasındadır.
  • Trafiğin durumuna göre geç kalan personellerimiz, geç kaldığı süre kadar geç çıkış yaparlar.

Yarım gün ev temizliği çalışma saatleri

  • Öğleden önce : 09.00-13.00 saatleri arasında çalışıyoruz.
  • Öğleden sonra :14:00-18:00 saatleri arasında çalışıyoruz.

Ev Temizliği Fiyatları

Fiyatlarımız diğer ev temizliği hizmeti veren firmalara göre göre oldukça makul ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak firmamız tarafından eğitimlidir.

Ev, Ofis ve işyerleri için güncel temizlik fiyatları

Fiyatlarımız yapılacak işin türüne ve eleman sayısına göre değişiklik göstermektedir.
Çalışma saatleri içerisinde sizin istediğiniz işler yapılmaktadır.
Temizlik personellerimizin yasal evrakları şirketimizde mevcuttur.
Ütü ve yemek yapma ücretleri yukarıdaki temizlik fiyatları ile aynıdır.
Fiyatlarımız temizliği yapılacak dairenin büyüklüğüne veya küçüklüğüne göre değişmemektedir.
Aşağıda anlatılan ev temizliği yöntemleri size ön bilgi verilmesi amacıyla anlatılmıştır.
Malzemesiz Tam Gün temizlik işlemlerinde yemek müşterimize aittir.
1 kişilik malzemeli ev temizliği işlemlerinde elektrik süpürgesi getirememekteyiz.
Temizlik hizmetlerinde kullanılan temizlik ürünleri ve ekipmanları evin ihtiyaçları göz önüne alınarak getirilmektedir.

Temizlikte neler yapıyoruz?

Sizin istediğiniz alanları temizliyoruz.
Haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.
Sigortalı çalışan kadrosuyla hizmet veriyoruz.
Çalışma saatleri 09:00-17:00
Temizlik fiyatımız 1 bayan kişinin gün boyu temizlik hizmetinizi yapmasını kapsamaktadır. Fiyatımız malzeme bizden ve malzeme bizden olmamak üzere 2 farklı şekildedir. Yaygın hizmet ağımız ve deneyimli personelimiz ile talep edilen miktarda temizlik personeli sağlanabilmektedir.

Temizlik yaparken kullanılan bezlere bile dikkat ediyoruz!
Ev temizliği yaparken çalışanınız lavaboyu sildiği bez ile yemek masasını mı siliyor.
Klozet sildiği bez ile kapı kollarını temizleyebilir. !…
Temizlik bezleri farklı zamanlarda yıkanmış ve hepsi farklı poşetlerde paketlenmiş bezler kullanıyoruz.
Kullandığımız bezler kadar temizlik kovaları da aynı renklerde olmalıdır.

Ev temizlik firması hizmeti neleri kapsıyor?
Evinizi pırıl pırıl yapacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Alt bölümden temizlik aşamalarımızı inceleyebilirsiniz. Bu arada evde temizlik bir egzersiz niteliğindedir. Evde egzersiz için sizde kendi temizliğinizi zamanınız elveriyorsa kendiniz sağlığınız ve spor için yapabilirsiniz.
İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında Ev temizlik fiyatları piyasa standartlarına göre oldukça makul ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak Nevra Grup tarafından eğitimlidir.
Şirketimiz piyasada temizlikçi kadın olarak adlandırdığımız işçileri gerekli iş güvenliği ve mesleki eğitimleri vererek firmamız bünyesinde daha profesyonel hizmet vermelerini sağlamaktadır.
Daire temizliği hizmetinde çalışan temizlikçi kadınların çalışma saatleri sabah işbaşı 09:00 ile akşam iş çıkışı paydos saati 17:00’dur. Resmi çalışma saati olan günlük ortalama 7,5 saat çalışan personellerimiz istirahat saatleri öğlen yemeği ve dinlenme molası dahil 1 Saat istirahat kullanabileceklerdir.

Çalışma saatleri içinde sizin yönlendirdiğiniz alanları temizlemekle mükelleftirler.

1. Ev temizliği Aşaması:
Ev temizliğine gelen personellerimiz içeri girerken ayakkabılarını çıkarıp poşetler, daha sonra evde giyilmek üzere yanlarında getirdikleri iş terliklerini giyerler.
Müşteri ile birlikte ev gezilerek yapılacak temizlik işlemiyle ilgili bilgi alınır.
Varsa özel talepler not alınır.
Personellerimiz müşterimizin göstermiş olduğu alanda temizlik işlemi için malzemeleri hazırlarlar.

2. Ev temizliği Aşaması:
Cam temizliği; Temizlik personeli cam temizlik malzemelerini hazırlayıp cam ve çerçeveler içeriden ve dışarıdan denizlikler dahil silinir.

Mutfak temizliği; Temizlik personelimiz eldivenlerini ve bonesini takıp müşterimizin isteğine göre domestos ve yağ sökücü ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, fayansları, mutfak tezgâhını ve mutfak kapısını siler. Bu arada unutmadan mutfak lavabo bataryasında oluşan kireç kalıntılarını temizleyerek ilk alındığı hale getirir. ( aşırı yıpranmış ve korozyona uğramış bataryalar eski haline gelmeyeceğini hepimiz zaten biliyoruz. ) Mutfak temizliği bitince eldivenlerini değiştirir.

Banyo temizliği; Bayan temizlik personelimiz banyo temizliği için kullandığımız malzemeleri yanına alarak banyo fayans derz aralarını kireç sökücü püskürterek temizler. Durulayıp kurular.
Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile ovar durular daha sonra domestos ile tekrar ovarak durular. Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kalıntılarını da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur. Eldivenlerini değiştirir.

Ev genel toz alımı ve zemin temizliği; Cam temizliğini bitiren temizlik personeli diğer personel ile birlikte tüm odaların genel tozu alınır. Odalarda bulunan bilgisayar ve çalışma masaları dolap üstleri, dolap kapakları silinir. Tüm evin kapıları silinir. Tavan aydınlatmaları tozu alınır. Eşyalar çekilerek arkaları elektrik süpürgeleri ile çekilir, zemin temizlik mopu ile kenar köşe silinir.

Koltuk ve halı temizliği; Bizde koltuk ve halı temizliği için ekstra ücret almıyoruz.

Duvar silme; Ev temizliği için gelen temizlik görevlilerimiz. Müşterimizin isteğine göre koltuk, halı, duvar temizliği gibi işlemler yaptırabilirsiniz.
Alt bölümden verilen ev temizliği hizmetimiz hakkında daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için ev temizliği hususunda profesyonel olan ekibimiz ile iletişim sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

Ev temizlik hizmeti; inşaat ve tadilat sonrası ev temizliği, eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği gibi aşamalara ayrılır. Alt bölümde ev temizliği çeşitleri hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ev Temizlik Şirketi seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?
Ev temizlik şirketleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunlar şirket fiyat politikası, temizlik hizmetini gerçekleştiren firma personelinin titizliği ve temizlik kalitesi, kullanılan malzemelerin kalitesi gibi farklı maddelerde değerlendirilebilir. Nevra Grup olarak sizlere hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı temizlik hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir.

Ev temizliği çeşitleri:
İnşaat veya tadilat sonrası ev temizliği; yeni kiralanan evlerde veya periyodik aralıklarla evinde tadilat veya bakım yapan müşterilerimizin evlerinde verilen hizmettir. Eviniz ne düzeyde kirli olursa olsun inşaat veya tadilat sonrası temizlik hizmetlerini uzman ekibimizle profesyonel şekilde vermekteyiz.

Eşyalı ev temizliği; Ev temizliği hizmeti veren şirketimiz de sigortalı personeller hizmet vermektedir. Boş ev temizliğinde de aynı sistem uygulanmaktadır. Sistem her ne olursa olsun kullanılan malzemelerin doğaya dost temizlik malzemelerinden oluşmasına dikkat edilmekte, anlaşmalı olduğumuz dünya devi temizlik ürünleri (Henkel vs.) tercih edilmektedir.
Dikkat! Temizlik hizmetinde kullanılan bezler kesinlikle dezenfekte edilmiş olmalıdır. Tuvaletlerin temizliğinde kullanılan bezler kesinlikle başka alanlarda kullanılmamalıdır keza mutfakta kullanılan temizlik bezi de tuvalette kullanılmamalıdır. Ev temizliği hizmetlerimizde bu kurallara harfiyen uyulmakta, kişisel hijyene çalışanlarımız harfiyen uymaktadır. Tüm personellerimiz Nevra Grup tarafından bu hususlarda eğitime tabi tutulmaktadır.

Ev temizliğini nasıl yapıyoruz?
Gönderilen temizlik personeli çerçeveleri ve pencereleri temizler ve mutfak temizliği işlemine geçilir. Mutfak ve cam temizliği bittikten sonra bir personel banyo temizliği yaparken diğer temizlik personelimizde evde halı veya koltuk temizliği yapmaktadır. Daha sonra elindeki temizlik işlerini bitiren personeller detaylı toz alımı, kapı silimi, balkon temizliği gibi alanları birlikte tamamlayarak evi terk ederler.

Hemen ev temizliği hakkında fiyat ve bilgi alın!
Nevra Grup sizlere bilgi ve fiyat vermek için bir telefon kadar uzağınızda. Bizi arayıp fiyat alarak verilen hizmeti diğer firmalar ile kıyaslayabilirsiniz. Bu konuda çekinmenize gerek yok. Her gün onlarca kişi arayarak telefon ile fiyat bilgisi almaktadır. Yani bizim işimiz ev temizliği. Sorularını sıkılmadan tüm detaylara yer vererek yanıtlıyoruz. Biz en ucuz fiyata ev temizliği yaptığımızı iddaa etmiyoruz. İşimizi severek yapıyor, en kaliteli ve titiz temizliği sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Neden Nevra Grup?
Çalışan personellerin şirket bünyesinde devamlı çalışan sigortalı personellerden oluşması.
Müşterilere karşı daima güler yüzlü olacak profesyonel ev temizlik personeli çalıştırılması.
Müşteriler her zaman farklı fiyatlar ile karşılaşmaması, yapılan işin ayrıntısının dikkatli not edilmesi ve piyasa şartlarında rekabet edilebilir fiyatlar da olması.
Ev temizlik hizmeti veren personellerin kendi hijyenlerine çok dikkat ediyor olması. Müşterinin evinde veya iş yerinde sigara ve alkol kullanmaması, uyuşturucu maddelerin etkisi altında olmaması.
İş bitiminde yapılan hizmet hakkında genel bir anket hazırlanması ve daha sonraki hizmet taleplerini anlamak için saklanması.